Kariyer

Yazmayı sevenleri arıyoruz.

İnternetin sadece bir zaman öldürgeci değil, ilginç bilgilerle ufkun genişletilebileceği, farklı görüşlerin bir arada yaşayabileceği, fikirlerin medeni bir şekilde tartışılabileceği bir ortam olduğunu düşünüyoruz. Kulaktan dolma, hap bilgilerin ötesine geçebileceğimize, birbirimize ve okurlarımıza faydalı olabileceğimize inanıyoruz. Yargılamıyoruz, alkış tutmuyoruz, yalnız komiklik olsun diye mizah yapmıyoruz veya ciddiyetten ölmüyoruz. Sadece haberleri ve görüşleri iletiyoruz.

Çok okuyan, çok öğrenen, bilgi ve düşüncelerini yazarak paylaşmayı seven kişilerle çalışmak istiyoruz. Gazetemsi.com için aradığımız yazarlar ve özellikleri aşağıdaki gibi:

Yarı Zamanlı Junior ve Senior Yazarlar Gazetemsi’de ele alınan alanlarda düzenli içerik çıkarabilecek ve belirlenen aylık kotasını doldurabilecek yazarlar.

Tüm yazar adaylarından aşağıdaki özelliklere sahip olmalarını bekliyoruz:
  • “Pek çok ilgi alanım var ve her biri hakkında yazı yazabilirim” diyecek kadar kendine güvenmeli;
  • İngilizce bilmekle kalmayıp Türkçe dil bilgisi kuralları konusunda da aşırı hassas olmalı;
  • Trendlerin kokusunu anında alıp içerik çıkaracak kadar gündemi, sosyal medyayı, her türlü yerli ve yabancı kaynağı takip etmeli;
  • Paylaşılma kapasitesi yüksek, ilgi çekici içerikler üretme potansiyeline sahip olmalı;
  • Mümkün mertebe dikkatli ve disiplinli olmalı, yazılarını geciktirmemeli.

Bu pozisyonlardan biri ilginizi çekiyorsa, CV’nizi ve değerlendirme yapabilmemiz için bir yazı örneğinizi, kariyer@gazetemsi.com adresine gönderebilirsiniz.

Gazetemsi Ekibi

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.